Dolina Sanki

Sępia Czułowska-

Sępia Czułowska

Sępia Czułowska została kompleksowo zagospodarowana przez Przemka Rostka w latach 2007 - 2010. Wcześniej w roku 2000 dwie linie wytyczyli Wojciech Słowakiewicz i Piotr Turkot a pierwszych przejść wspinaczkowych dokonał Ryszard Rico Malczyk.  

Zaciszny Filar-

Zaciszny Filar

Zaciszny Filar to wapienna turnia o wysokości dochodzącej do 12 metrów, będąca ostatnią i najdalej na północ położoną skałką wspinaczkową w Wąwozie Półrzeczki.

Kanapa-

Kanapa

Kanapa to długi wapienny mur o wysokości dochodzącej do 15 metrów na którym znajdują się obecnie 36 drogi o trudnościach od III do VI.5. Do przejścia 14 linii niezbędne jest użycie własnych punktów asekuracyjnych, pozostałe posiadają komplet stałych przelotów.

Dębowe Skałki-

Dębowe Skałki

Dębowe Skałki to cztery kilkunastometrowej wysokości wapienne turniczki, tworzące zwarty ciąg, sąsiadujące bezpośrednio od południa z Księżycową Skałą. Wystawa skały jest zachodnia i zacieniona otaczającym lasem.

Mnik-

Mnik

Mnik to niewielka wapienna turniczka, wtopiona we wschodnie zbocze Wąwozu Półrzeczki, położona pomiędzy Kanapą a Dębowymi Skałkami. Znajdują się na niej 4 drogi o trudnościach od IV- do VI.1+, w większości posiadające komplet stałych punktów asekuracyjnych.

Księżycowa Skała-

Księżycowa Skała

Księżycowa Skała to kilkudziesięciometrowej długości wapienny mur, sąsiadujący bezpośrednio od północy z Dębowymi Skałami. Jego ściany osiągają 20 metrów wysokości a drogi, których można znaleźć 17, mają kilka metrów mniej.

Skała na Łopiankach-

Skała na Łopiankach

Skała na Łopiankach jest pierwszą napotkaną wapienną turniczką, idąc od południowej strony Wąwozu Półrzeczki. Jej wysokość sięga kilkunastu metrów a na zachodniej ścianie znajduje się 5 dróg o trudnościach od III do VI.1+. Wszystkie posiadają kompletną stałą asekurację.

Łysina-

Łysina

Łysina jest imponującą wysokością, która dochodzi do 60 metrów, wapienną skałą, ustępującą wielkością jedynie Sokolicy w Dolinie Będkowskiej. Pomimo tego, na jej ścianie znajduje się jedynie 16 linii wspinaczkowych i 3 projekty.