[{"command":"settings","settings":{"basePath":"\/","pathPrefix":"","setHasJsCookie":0,"ajaxPageState":{"theme":"wspinka","theme_token":"n4Ulwy5tSTbeWLWj3KMoW9f6wPy3m91NYgDRaVAOdCw","jquery_version":"1.12","jquery_version_token":"YNKDd3LlwGX-IzZWQCtfOvcp6M2HvyrOC6LzF5S8fw0"},"colorbox":{"opacity":"0.85","current":"{current} z {total}","previous":"\u00ab Poprzednie","next":"Nast\u0119pne \u00bb","close":"Zamknij","maxWidth":"98%","maxHeight":"98%","fixed":true,"mobiledetect":true,"mobiledevicewidth":"480px","file_public_path":"\/sites\/default\/files","specificPagesDefaultValue":"admin*\nimagebrowser*\nimg_assist*\nimce*\nnode\/add\/*\nnode\/*\/edit\nprint\/*\nprintpdf\/*\nsystem\/ajax\nsystem\/ajax\/*"},"CToolsModal":{"loadingText":"Wczytuj\u0119...","closeText":"Zamknij Okno","closeImage":"\u003Cimg src=\u0022https:\/\/topo.wspinka.org\/sites\/all\/modules\/ctools\/images\/icon-close-window.png\u0022 alt=\u0022Zamknij okno\u0022 title=\u0022Zamknij okno\u0022 \/\u003E","throbber":"\u003Cimg src=\u0022https:\/\/topo.wspinka.org\/sites\/all\/modules\/ctools\/images\/throbber.gif\u0022 alt=\u0022\u0141adowanie\u0022 title=\u0022Wczytuj\u0119...\u0022 \/\u003E"}},"merge":true},{"command":"megarow_display","entity_id":"36","title":"Megarow content","output":"\u003Cdiv class=\u0022view view-danger view-id-danger view-display-id-page_1 view-dom-id-e0ed249ed2e92cdb1db69003df6693dd\u0022\u003E\n        \n  \n  \n      \u003Cdiv class=\u0022view-content\u0022\u003E\n        \u003Cdiv class=\u0022views-row views-row-1 views-row-odd views-row-first views-row-last\u0022\u003E\n      \n  \u003Cdiv class=\u0022danger-description\u0022\u003E    \u003Cem\u003EOpis zagro\u017cenia: \u003C\/em\u003E    \u003Cp\u003EHej, by\u0142em wczoraj w Birowie. Wspina\u0142em si\u0119 na drodze Zenek Blues VI+ na Wielkim Murze tutaj topo dr nr 8 http:\/\/topo.portalgorski.pl\/droga,4973,G%C3%B3ra-Bir%C3%B3w-cz%C4%99%C5%9B%C4%87-p%C3%B3%C5%82nocna,Zenek-blues\r\n\r\nDroga wiedzie przez poszarpane p\u0142yty kt\u00f3re tworz\u0105 fajne odci\u0105gi ale mam wra\u017cenie \u017ce zaraz kt\u00f3ra\u015b z tych p\u0142yt si\u0119 od\u0142upie. A jest ona wielko\u015bci telewizora albo wi\u0119ksza. Droga powsta\u0142a w 2012 roku wi\u0119c stosunkowo niedawno. Nie jestem fachowcem \u017ceby swierdzi\u0107 czy nie przesadzam ale to wszystko na g\u00f3rze naprawd\u0119 lekko dudni\u0142o. Jak b\u0119dziecie w okolicach to zerknijcie na to \u017ceby nikomu nie sta\u0142a si\u0119 krzywda. Pozdrawiam,\r\nJerry\u003C\/p\u003E  \u003C\/div\u003E  \n  \u003Cp\u003E    \u003Cem\u003EZg\u0142osi\u0142: \u003C\/em\u003E    Jerzy Ko\u0142akowski  \u003C\/p\u003E  \n  \u003Cp\u003E    \u003Cem\u003ERodzaj zagro\u017cenia: \u003C\/em\u003E    \u003Cspan title=\u0022Kruche fragmenty ska\u0142y - makrokruszyzna\u0022\u003EStan ska\u0142y\u003C\/span\u003E  \u003C\/p\u003E  \n  \u003Cp\u003E    \u003Cem\u003EData osadzenia asekuracji: \u003C\/em\u003E    \u003Cspan class=\u0022date-display-single\u0022\u003E2012\u003C\/span\u003E  \u003C\/p\u003E  \n  \u003Cp\u003E    \u003Cem\u003EAutor drogi: \u003C\/em\u003E    Dariusz Pi\u0119tak  \u003C\/p\u003E  \n      Nazwa drogi:     Zenek Blues VI+     \n  \u003Cp\u003E    \u003Cem\u003EPodmiot odpowiedzialny: \u003C\/em\u003E    Polski Zwi\u0105zek Alpinizmu  \u003C\/p\u003E  \n  \u003Cdiv class=\u0022clear\u0022\u003E          \u003C\/div\u003E  \n              \n              \u003C\/div\u003E\n    \u003C\/div\u003E\n  \n  \n  \n  \n  \n  \n\u003C\/div\u003E"}]